Окупанти на Донбасі грубо порушують міжнародне гуманітарне право

-

Читайте также

В інформаційному просторі на тимчасово окупованих територіях ширяться панічні чутки щодо обстрілів населених пунктів, які начебто ведуться Збройними Силами України із застосуванням заборонених артилерійських систем. Про це інформує прес-центр ООС з посиланням на Українську сторону СЦКК.

Зазначена інформація є нічим іншим як грубою провокацією російських пропагандистів, спрямованою на дезінформацію місцевого населення та розпалення конфлікту.

При цьому, як наголошується, окупанти вдаються до грубих порушень міжнародного гуманітарного права, ведучи провокаційні обстріли з міської забудови.

Про всі зазначені випадки Українська сторона СЦКК оперативно інформує СММ ОБСЄ з наданням неспростовних доказів порушень.

Українська сторона СЦКК наголошує, що Збройні Сили України дотримуються режиму припинення вогню, виконуючи свої зобов’язання відповідно до раніше досягнутих домовленостей.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, окупаційні війська Російської Федерації продовжують нести втрати на Донбасі у війні проти України.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Минкульт РФ опубликовал план по «укреплению духовных скреп»

Министерство культуры Российской Федерации вынесло на общественное обсуждение проект указа президента страны «Основы ‎государственной политики по сохранению и укреплению...