Окупанти на Донбасі готували провокацію із вбивством цивільного: деталі

-

Читайте также

Командування ООС повідомляє, що збройні формування Російської Федерації у своїх спробах дискредитації українських захисників вдаються вже до відвертих порушень міжнародного гуманітарного права, свідомо намагаючись підставити під вогонь цивільне населення.

Так, 15 березня 2020 року на позиції однієї з українських бригад зі сторони позицій противника вийшов цивільний чоловік, одягнений у військовий бушлат. Весь час, поки чоловік переміщався між позиціями, зі сторони збройних формувань Російської Федерації за ним спостерігали декілька осіб. Українськими військовими чоловіка було затримано та передано до органів Служби безпеки України.

Після з‘ясування всіх обставин стало відомо, що це громадянин Російської Федерації, який біля місяця тому назад прибув з міста Ростов-на-Дону на тимчасово окуповану територію Донецької області для пошуку роботи. Не знайшовши роботи і не маючи де жити, дана особа декілька разів затримувалась так званими «правоохоронними» органами окупаційної адміністрації. Після останнього попередження зазначений громадянин РФ вирішив перейти на підконтрольну Уряду України територію. Також, затриманий зазначив, що має психічні розлади.

Очевидно, що окупаційний режим вирішив використати психічно хвору людину у своїх злочинних цілях. Так, замість того, щоб надати можливість перетнути КПВВ, чоловіка було доставлено на передові позицій і вдягнуто у старий бушлат, щоб здалеку зробити його схожим на бойовика. Після цього, військовослужбовці окупаційно-терористичних військ просто випхали нещасного з окопів і направили його в бік українських позицій. Розрахунок противника був простий та нелюдяний: спровокувати українських захисників на вогонь, а потім звинуватити підрозділи Об’єднаних сил у навмисному вбивстві цивільної особи – громадянина РФ.

Нагадуємо, що українські підрозділи ніколи не застосовують зброю якщо немає безпосередньої загрози життю та здоров‘ю військовослужбовців.

загрузка...

Свежее

Жизнь остановилась: как «русский мир» изменил крупнейший железнодорожный узел Донбасса. ФОТО

В крупнейшем до 2014 года железнодорожном узле - Дебальцево после российской оккупации с вокзала в день отправляется единственный пассажирский...