Окупанти на Донбасі готуються до партизанської війни: розвідка повідомила подробиці

-

Читайте также

На тимчасово окупованій території Донбасу окупанти підвищують інтенсивність застосування диверсійно-розвідувальних та снайперських груп. Водночас, бойовики активізували підготовку до застосування підрозділів диверсантів.

Про це йдеться у зведенні Міноборони України щодо обстановки в районі проведення операції Об’єднаних сил.

За інформацією Головного управління розвідки Міністерства оборони України, командування російських окупаційних військ на тимчасово окупованій території у Донецькій та Луганській областях підвищує інтенсивність застосування диверсійно-розвідувальних та снайперських груп.

Водночас, противник активізував підготовку до застосування підрозділів диверсантів, які прибули після тримісячної підготовки з ведення “партизанської війни” у навчальних центрах на території Ростовської області РФ.

Крім того, окупанти проводять випробування ефективності прихованих способів обстрілу підрозділів Об’єднаних сил, опрацьованих на полігонах Південного військового округу ЗС РФ. Зокрема, для дезорієнтації та приховування звуку пострілів, вогонь снайперами ведеться під прикриттям стрільби мінометів та гранатометів.

Як повідомляла група ІС, за інформації Головного управління розвідки Міноборони України, командування російських окупаційних військ з 1 вересня 2019 р. збільшило інтенсивність заходів з провокування загострення обстановки на лінії зіткнення.

загрузка...

Свежее

Командувач ССО ЗСУ повідомив про новий рівень стосунків з НАТО

Україна стає рівнозначним партнером НАТО. Наразі один з підрозділів Сил спеціальних операцій Збройних Сил України вже перебуває на бойовому...