Окупанти контролюють процес отримання бойовиками на Донбасі російських паспортів, — розвідка

-

Читайте также

Країна-агресор активізувала заходи з набуття мешканцями тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей громадянства російського громадянства. Про це інформує Головне управління розвідки МО України.

За інформацією воєнної розвідки України, командири окупаційних військових частин та з’єднань зобов’язані регулярно доповідати про зростання кількості особового складу, який отримав паспорти РФ.

Процес набуття військовослужбовцями з числа мешканців Донецької та Луганської областей російського громадянства на постійному контролі у представників спецслужб країни-агресора, які перебувають на окупованих територіях України.

При невідповідності показників паспортизації у військових підрозділах запланованим командири цих підрозділів притягаються до дисциплінарної відповідальності.

За інформацією розвідників, після отримання паспортів РФ багато найманців одразу планують залишити службу та виїхати з тимчасово окупованих територій до Росії.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, окупанти в «ДНР» поставлять поза законом жителів Донбасу з українськими паспортами.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Фигурант «дела Сенцова» о тюрьме в РФ: «Особую поддержку чувствовал от кавказцев»

Алексей Чирний, сужденный в Российской Федерации по обвинению в якобы подготовке терактов в оккупированном Крыму, фигурант «дела Сенцова», который...