Від початку доби ворог шість разів порушив режим припинення вогню. Збройні формування Російської Федерації обстрілювали позиції українських підрозділів із застосуванням заборонених Мінськими угодами артилерії 122 мм, мінометів калібру 82 мм, а також із гранатометів різних систем та стрілецької зброї, повідомляє прес-центр ООС.
В районі відповідальності оперативно-тактичного угрупування «Схід» противник здійснив три обстріли позицій Об’єднаних сил, з них:
тричі в районі населеного пункту Мар’їнка, з напрямку Олександрівка та Трудівський – зі 122 мм артилерії, мінометів калібру 82 мм, станкового протитанкового гранатомету;
В районі відповідальності оперативно-тактичного угрупування «Північ» противник здійснив три обстріли позицій Об’єднаних сил:
в районі населеного пункту Південне, з напрямку шахти імені Гагаріна — з гранатометів різних систем та стрілецької зброї;
поблизу Попасна, з напрямку Калинове-Борщувате – з мінометів калібру 82 мм та гранатометів різних систем;
Новгородське, з напрямку населеного пункту Широка Балка – з автоматичних гранатометів.
Внаслідок ворожих обстрілів один український військовослужбовець отримав поранення. На обстріли з боку збройних формувань Російської Федерації наші підрозділи дали адекватну відповідь, втрати противника уточнюються.