Окупанти доручили московському патріархату відновити роботу в Маріуполі і молитися в церквах за військових рф

-

Читайте также

Російські окупанти під супроводом охорони привезли у Маріуполь делегацію московського патріархату, якій рпц дала вказівку відновити роботу храмів і молитися за військових рф.

Про це повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко у своєму Telegram-каналі.

«Маріуполь. Релігія на службі окупантів. Вчора (23 червня — ред.) в місто приїхала велика делегація московського патріархату з інспекцією. Великий кортеж з попів та військової охорони. Їх провезли по церквах. Видано вказівки колаборантам — храми відновити в першу чергу. Посилити кількість молебнів на захист війська російського. Місцевим попам — посилити пропаганду через молитви по невинно убієнним «українськими військовими», — написав Петро Андрющенко.

Крім того, колаборантам доручили якомога швидше розібратися із храмом УПЦ Петра Могили: «Знести або переробити під канони рпц».

Радник міського голови вважає, що московській патріархат продовжує працювати як повноцінна філія фсб. За його словами, служителям рпц також провели екскурсію в Драмтеатр, який знищили окупанти із сотнями цивільних громадян всередині. 

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, у Маріуполі — катастрофічна ситуація з питною водою.

Свежее

За тиждень росія обстріляла Херсонщину 258 разів

Президент Володимир Зеленський повідомив про те, що за тиждень російська армія 258 разів обстріляла 30 населених пунктів Херсонщини. Ворог не...