Окупанти з мінометів та гранатометів тричі прицільно обстріляли КПВВ «Щастя»

-

Читайте также

Російсько-окупаційні війська весь час демонструють своє нехтування гуманітарними потребами, здоров’ям та життям мирних українських громадян, які змушені перебувати під тимчасовою окупацією та постійно перетинати лінію розмежування, повідомили в штабі ООС.

Не дотримуючись домовленостей про припинення вогню, минулої доби 19.02.22, тричі з мінометів та станкових протитанкових гранатометів прицільно обстріляли КПВВ «Щастя». Командування Об’єднаних сил наголошує, що обстріл КПВВ «Щастя» є порушенням норм міжнародного гуманітарного права.

Такі дії російсько-окупаційних військ ставлять під загрозу життя та здоров’я як мирного населення, так і персоналу, який здійснює свою діяльність на КПВВ. Завдяки безперебійному функціонуванню цього дорожнього коридору люди мали можливість рятуватись від складної соціально-економічної ситуації, яку на тимчасово окупованих територіях України створила окупаційна адміністрація РФ.

“Враховуючи загострення ситуації, недотримання російсько-окупаційними військами домовленостей про припинення вогню та неможливістю гарантувати безпеку цивільному населенню в межах дорожнього коридору КПВВ «Щастя», усвідомлюючи реальну загрозу для життя та здоров’я осіб, які перетинають лінію розмежування, командувачем Об’єднаних сил прийнято рішення щодо тимчасового припинення пропуску осіб і транспортних засобів через КПВВ «Щастя» на період існування загрози. Звертаємось до громадян з проханням врахувати цю інформацію під час планування своїх поїздок”, — йдеться у повідомленні.

Як повідомляла група “ІС”, ЗСУ повністю контролюють обстановку в районі ООС.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

Свежее

Чому з рф неможливо вести переговори і чому в ЄС це розуміють

Проходить засідання Ради Європейського Союзу на рівні міністрів оборони. Наш міністр акцентує проблему ППО/ПРО у контексті гуманітарної кризи, яку...