Огляд терористичної активності та зон нестабільності у світі: дані СЗР України

-

Читайте также

Служба зовнішньої розвідки України підготувала огляд терористичної активності, яка спостерігалася у країнах світу, станом на 24.06.2021 року.

Ісламська Республіка Афганістан

Бойовики “Талібану” здійснили теракт, спричинивши пожежу в лікарні, яка зазнала значних збитків, зокрема були знищені вакцини проти COVID-19. Інформації про постраждалих немає.

Глава МЗС Афганістану М. Х. Атмар на засіданні Ради Безпеки ООН з афганської проблематики, організованому у форматі відеоконференції, заявив, що з початком виведення іноземних військ бойовики «Талібану» збільшили напади на мирне населення та протягом кількох місяців не беруть участь у мирних переговорах.

Влада Таджикистану заявила, що за потреби може прийняти понад 10 тис. афганських біженців.

24 червня військова делегація США прибуде до Туреччини з метою обговорення питань забезпечення діяльності аеропорту в Кабулі.

Міністр оборони США Л. Остін заявив, що США найближчим часом починають евакуювати громадян Афганістану, які надавали допомогу американським військам, здебільшого це перекладачі.

Держава Лівія

У Берліні під егідою ООН розпочалася друга міжнародна конференція щодо ситуації у Лівії. Учасники конференції обговорюють перспективи політичного врегулювання, зокрема заходи щодо підготовки в країні виборів, запланованих на 24 грудня.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

В Конгрессе США нашли способ остановить «Северный поток – 2: что известно

С газопроводом «Северный поток-2» по-прежнему не все так однозначно. В Конгрессе США группа республиканцев, возглавляемая сенатором Пэтом Туми, намерены...