Офіцери ВМСУ взяли участь у багатонаціональних навчаннях «Бриз-2021»

-

Читайте также

Протягом минулого тижня представники Військово-Морських Сил ЗС України брали участь у багатонаціональному навчанні «Бриз-2021», яке проходило у східній частині Чорного моря, за організації Болгарії, повідомили у Службі зв’язків з громадськістю Командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

До навчання було залучено кораблі США, Румуні, Республіки Болгарія, Греції, Грузії тощо. Окрім того, долучилися постійно діюча група та протимінна група НАТО№2 в які входять кораблі Італії, Румунії, Туреччини та Іспанії. Крім того турецький флот було представлено підводним човном, а Бельгія залучила водолазну групу розмінування. У повітряній компоненті можна було побачити літаки Болгарії та протичовнову авіацію США і Туреччини.

Українські офіцери взяли участь в навчаннях в якості офіцерів штабу, де, окрім представників вище перелічених країн, також працювали офіцери Латвії та Польщі. На думку представників українських ВМС, навчання організовано на високому рівні та якісно сплановано, зокрема дії штабу з управління та координації силами в морі, організація зв’язку та висвітлення обстановки.

Як повідомляла група «ІС», в рамках навчань «Козацька Булава-2021», українські та британські військові відпрацювали аеромедичну евакуацію.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Липень в Україні завершується зливами

В Україні наприкінці липня та на початку серпня після виснажливої ​​духоти очікуються бурі, можливі грози зі зливами та сильним...