Офіцери командування ОС ЗСУ навчались планувати комплексне вогневе ураження противника

-

Читайте также

На базі Національного університету оборони України ім. Івана Черняховського Командуванням об’єднаних сил Збройних Сил України проведено конференцію з питань планування комплексного вогневого ураження противника в операціях об’єднаних сил, повідомили у Службі зв’язків з громадськістю Командування об’єднаних сил ЗС України.

– Актуальність даного заходу полягає у розширені теоретичних знань офіцерського складу Командування як щодо послідовності планування вогневого ураження противника, зокрема, так і виконання всіх  стандартизованих процесів оперативного планування, – наголосив  командувач об’єднаних сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв.

За його словами, участь у конференції професорсько-викладацького складу Національного університету оборони України, представників органів військового управління Збройних Сил та інших складових сил безпеки та оборони України, дозволить здійснити поетапну підготовку і набути військовослужбовцями фахової компетентності та професійної майстерності.

 – Учасники конференції виробили єдині погляди на виконання стандартизованих процедур під час планування комплексного вогневого ураження противника, а також засвоїли порядок проведення оперативно-тактичних розрахунків у складі визначених структурних підрозділів, – наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Як повідомляла група «ІС», командувач ОС ЗСУ висловився щодо законодавчого врегулювання питань тероборони.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

Свежее

Кожен другий торговий центр в росії опинився під загрозою закриття

Близько 200 торгових центрів по всій росії перебувають на межі банкрутства, а найближчим часом до них можуть додати ще...