Одного з екс-керівників «Укрзалізниці» підозрюють у корупції на 50 млн — деталі

-

Читайте также

Головне управління контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки СБУ в Києві та Київській обл. за процесуальним керівництвом ГПУ задокументувало, що один з колишніх керівників АТ «Укрзалізниця» причетний до корупції в особоливо великих розмірах.

Ведеться кримінальне провадження за ознаками вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ст.ст. 191, 364, 366 КК України.

Слідчими задокументовано, що до розтрати майна АТ «Укрзалізниця» причетний громадянин К. Розслідується привласнення ним приміщень готелю “Експрес”, що завдало економічної шкоди державі у сумі понад 50,5 млн грн (підтверджено експертизами ІСТЕ СБ України та НДЄКЦ МВС України).

Також задокументовано факти розтрати державних коштів К. та його родиною шляхом використання корпоративних номерів телефонів у власних цілях, як на території України та за її межами, грошові кошти за користування якими, протягом тривалого часу, сплачувала АТ “Укрзалізниця”.

К. вже оголошено про підозру.

Суд вирішить питання щодо арешту підозрюваного, оголошення його в розшук, зокрема — міжнародний. Також вирішуватиметься питання накладання арешту на незаконно відчужене майно АТ “Укрзалізниці” – готель “Експресс” з метою його подальшого повернення в державну власність.

Крім того, буде задокументовано факти незаконного відчуження іншого майна «Укрзалізниці» підозрюваним та особами з його оточення, з метою повернення майна державі та притягнення причетних до відповідальності.

Раніше стало відомо про те, що екс-керівник держпідприємства поставляв до РФ запчастини до військової техніки.

загрузка...

Свежее

В Госдуме России рассмотрят обращение к Путину о признании «ЛДНР»

В Госдуму России внесли проект обращения к президенту РФ Владимиру Путину с просьбой признать так называемые «ДНР» и «ЛНР»....