Одна із керівниць «Партії Шарія» отримала повідомлення про підозру: що відомо

-

Читайте также

Співробітники СБУ повідомили про підозру одній із керівниць «Партії Шарія». За даними спецслужби, вона займалася підробкою документів про «купівлю» даної політичної сили та про обрання її «очільників».

«У СБУ є аргументовані докази причетності вказаної особи до підробки документів про перереєстрацію політичної партії «Об’єднана Україна» у політичну партію «Партія Шарія». Більше того, зловмисниця фальсифікувала протоколи засідань «політичної сили», що дозволило «обрати потрібних керівників партії», — ідеться у повідомленні.

У спецслужбі нагадали, що раніше Шарій, на якого зареєстровано «Партію Шарія», заявив, що не має жодного відношення до діяльності даної «політичної сили» і лише дав нотаріальну згоду на використання в ній свого прізвища. При чому зробив це за грошову винагороду у 500 доларів.

Наразі віршується питання про обрання підозрюваним запобіжних заходів. СБУ продовжує слідство і встановлює коло інших осіб, які можуть бути причетні до цієї протиправної діяльності.

Як повідомляла група ІС, Анатолія Шарія оголошено у державний розшук.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Кризис в РФ: на рынке госдолга вспыхнул «сигнал тревоги» для экономики

Рынок государственного долга Российской Федерации начинает закладывать в цены скатывание в новую рецессию. Об этом говорится в материале издания...