Одіозний священник РПЦ закликав нищити вишки мобільного зв’язку 5G

-

Читайте также

Схиєгумен Сергій (Романов) закликав своїх прихильників до активних дій зі знищення вишок мобільного зв’язку 5G. У новому відео, опублікованому на ютуб-каналі його прес-секретаря Всеволода Могучева, о. Сергій сказав, що православним прихожанам необхідно через кілька днів виступити проти вишок 5G. Зараз відео видалено з YouTube за порушення умов використання майданчика, повідомляє портал «Credo.Press».

У відео о. Сергій в черговий раз заявив, що не визнає реальність коронавирусной інфекції, а також висловився про протести, які пройшли в Хабаровську після арешту губернатора краю Сергія Фургала.

«Вам наочний приклад — губернатор Хабаровська, хороший, добрий чоловік, але він став тією останньою краплею терпіння в народі», — уточнив Сергій.

Раніше заступник голови Мінкомзв’язку РФ Олег Іванов заявляв, що в країні немає дослідних зон 5G.

3 липня церковний суд Єкатеринбурзькій єпархії РПЦ позбавив о. Сергія священичого сану, але рішення не набрало чинності, поки його не підпише Патріарх Кирил (Гундяєв), який зволікає з прийняттям рішення.

Як повідомляла група «ІС», бунтівний священик РПЦ поставив ультиматум Путіну і Кірілу.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Стало известно, на что будут направлены санкции США против РФ в случае нового вторжения в Украину

США в готовящемся на случай нового вторжения войск Российской Федерации в Украину пакете санкций сделали упор на мерах, которые...