Очищення спецслужб України: експерт назвав закон, який необхідно прийняти

-

Читайте также

Парламент має ухвалити законопроєкт, який заборонить пов’язаним із Росією людям обіймати посади у спецслужбі. Про це в ефірі програми «Час Ч» сказав генерал-майор запасу СБУ, заступник голови СБУ (2014-2015) Віктор Ягун, пише «5 канал».

Ягун прокоментував оприлюднену інформацію, що дружина керівника СБУ Івана Баканова має російський паспорт і в начальника Головного управління по боротьбі з корупцією СБУ Дмитра Нескоромного дружина й діти мають російські паспорти.

«Ситуація дуже проста – є чіткі вимоги, які виписані в новому законопроєкті – що стосується родинних зв’язків та контактів у країні-агресорі. Якщо це було б виписано ще раніше, визначено апріорі, такого не могло б навіть і близько бути. Я неодноразово наводив приклад, що РФ почала «чистку» (у спецслужбах) людей, які мають українське коріння і родичів в Україні, почали ще на початку 90-х років… Нам треба приймати це рішення. Воно, можливо, не дуже популярне, але без цього не буде поступу вперед», – зазначив генерал-майор запасу СБУ.

Як повідомляла група «ІС», голова СБУ не виключив впливу ворожих спецслужб на реформу відомства.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

У Чернігові вилучили великий арсенал зброї та вибухонебезпечних предметів. ФОТО

Співробітники поліції Чернігова із залученням кінолога зі службовою собакою провели санкціонований обшук у гаражних приміщеннях одного з автокооперативів міста...