Очільника організації УПЦ МП «Миряни» внесли до бази «Миротворця»

-

Читайте также

Глава громадської організації «Миряни», яку створило УПЦ МП, Василь Макаровський, потрапив до бази організації «Миротворець», яка займається дослідженням ознак злочинів проти основ національної безпеки України, миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку, інформує ресурс «Духовний фронт».

Макаровського звинувачують в «участі в актах гуманітарної агресії проти України, в антиукраїнських пропагандистських заходах, спрямованих на дестабілізацію суспільно-політичного життя, розпалюванні міжнаціональної та міжконфесійної ворожнечі».

Окрім того, вірянина РПЦвУ назвали противником незалежності українського православ’я від підконтрольної Росії РПЦ.

За ГО «Миряне» стоїть засновник проросійського ресурсу «Союз православних журналістів» та «Союз православних адвокатів», мільйонер Віктор Вишневецький, який має шахти в ОРДЛО та спонсорує Московський Патріархат в Україні.

Віктор Вишневецький

Нагадаємо, як інформувала група ІС, у вівторок, 15 червня, віряни РПЦвУ і члени ГО «Миряни» провели мітинг біля Офісу президента, аби поскаржитися на законопроекти щодо унормування назви РПЦвУ.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

В Україні і ТКГ змінився представник ОБСЄ: що про нього відомо

Від 1 серпня в Україні змінився представник ОБСЄ, який також представляє організацію в Тристоронній контактній групі. Фінський дипломат Мікко...