ОБСЄ повідомляє про збільшення вибухів на Донбасі у десятки разів: що відбувається

-

Читайте также

У четвер, 30 квітня, спостерігачі Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ зафіксували у Донецькій області 215 вибухів та приблизно 45 – у Луганській. Про це йдеться у щоденному звіті СММ №103/2020 від 1 травня.

“У Донецькій області СММ констатувала збільшення кількості порушень режиму припинення вогню, зафіксувавши також більше вибухів (близько 215), якщо порівнювати з попереднім звітним періодом (приблизно 25 вибухів)”, – ідеться у звіті.

Зазначається, що більшість вибухів зафіксовано в районах на південний схід від н. п. Чермалик (підконтрольний урядові, 77 км на південь від Донецька), у межах 5 км від Донецької фільтрувальної станції (15 км на північ від Донецька), а також у районах на південний схід від н. п. Гнутове (підконтрольний урядові, 90 км на південь від Донецька).

Також в СММ повідомили, що на Луганщині Місія констатувала зменшення кількості порушень режиму припинення вогню, одночасно зафіксувавши більше вибухів (приблизно 45), якщо порівнювати з попереднім звітним періодом, коли було зафіксовано 10 вибухів.

Найчастіше порушення режиму припинення вогню фіксувалися в районах на схід, південний схід і південь від Попасної (підконтрольна урядові, 69 км на захід від Луганська), на південний схід від н. п. Муратове (підконтрольний урядові, 51 км на північний захід від Луганська), а також на північний схід від ділянки розведення в районі Золотого (підконтрольний урядові, 60 км на захід від Луганська).

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, минулої доби збройні формування Російської Федерації 24 рази порушили режим припинення вогню


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

СБУ заблокувала на Кіровоградщині діяльність підпільного нафтопереробного заводу. ФОТО

СБУ припинила на території Кіровоградської області діяльність злочинної групи, учасники якої виготовляли та реалізовували нафтопродукти сумнівної якості без відповідних...