ОБСЄ відреагувала на ув’язнення рашистами своїх спостерігачів у Луганську

-

Читайте также

Голова ОБСЄ та міністр закордонних справ Польщі Збігнєв Рау, а також генеральна секретарка організації Хельґа Марія Шмід різко засудили рішення так званого «суду» в тимчасово окупованому росією Луганську про ув’язнення двох спостерігачів Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ.

У заяві, оприлюдненій на сайті організації, Рау назвав утримання співробітників СММ «нелюдським і огидним», вказавши, що їх тримають у полоні протягом понад п’яти місяців «лише заради чистої політичної вистави», інформує «Радіо Свобода».

«Наші колеги лишаються штатними працівниками ОБСЄ і виконували офіційні обов’язки за мандатом від усіх 57 країн-учасниць. Я закликаю до їхнього негайного та безумовного звільнення, так само як і ще одного з наших колег, якого також затримали», – заявила Шмід.

Бойовики російського теористичного угруповання «лнр» 19 вересня заявили, що «засудили» до 13 років колонії спостерігачів ОБСЄ Дмитра Шабанова та Максима Петрова.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, кремль готує ґрунт для своїх агентів у ПА ОБСЄ.

Свежее

СБУ на Херсонщині викрила колаборантів, які примусово роздавали паспорти рф

В ході слідчо-оперативних дій задокументовано злочинну діяльність ще п’яти ворожих поплічників з окупаційних адміністрацій в захоплених районах Херсонської та...