Домой Новости Обладнаний українськими двигунами БПЛА Bayraktar пройшов швидкісні випробування

Обладнаний українськими двигунами БПЛА Bayraktar пройшов швидкісні випробування

Ударний безпілотник Bayraktar Akinci TIHA, що розробляється в Туреччині, провів висотні й швидкісні випробування. Про це пише Український Мілітарний Портал з посиланням на турецьку компанію Baykar.

Відзначається, що безпілотний апарат успішно пройшов випробування висотою та швидкістю. Турецький безпілотник комплектується українськими двигунами АІ-450Т.

Запорізьке моторобудівне Конструкторське Бюро «Прогрес» імені академіка О. Г. Івченко (ДП «Івченко-Прогрес») у 2018-2020 роках поставило турецькій компанії Baykar Makina Sanayi Ve Ticaret As дванадцять цих авіадвигунів.

Зазначимо, що ці авіадвигуни є варіантом турбовального двороторного двигуна АІ-450.

Перша демонстрація ударного AKINCI Taarruzi İnsansız Hava Aracı (İHA) відбулася у 2018-у році. Перший політ прототипу з українськими двигунами АІ-450Т – 6 грудня 2019 року.

Другий прототип ударного безпілотника Bayraktar Akinci TIHA, що розробляється в Туреччині здійснив свій перший політ у серпні 2020 року.

Як повідомляла група «ІС», ударний БПЛА Akıncı з українськими двигунами пройшов перші випробування на злітній смузі.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.