Домой Общество «Об’єднані зусилля – 2020»: Морські авіатори знищили умовного противника

«Об’єднані зусилля – 2020»: Морські авіатори знищили умовного противника

В ході командно-штабного навчання «Об’єднані зусилля – 2020» особовий склад морської авіаційної бригади національного флоту у складі тактичних груп відпрацював льотно-тактичне навчання з виявлення і знищення диверсійно-розвідувальних груп умовного противника, інформує Служба зв’язків з громадськістю Командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

У визначеній ділянці чорноморської акваторії, під час проведення повітряної розвідки, екіпажами підрозділу морської авіаційної бригади Військово-Морських Сил ЗС України було виявлено та умовно знищено «групу противника».

Морські авіатори відпрацювали навчально-бойову вправу із знищення сил із засобів умовного ворога, шляхом тактичного бомбометання.

В рамках льотно-тактичних навчань екіпажі також відпрацювали низку навчально-бойових вправ, серед яких викриття надводної обстановки, протидиверсійний обліт узбережжя і суходолу, переміщення особового складу підрозділів морської піхоти та пошуково-рятувальне забезпечення.

Навчання проходило у взаємодії з представниками інших видів і родів Збройних Сил України, Державною прикордонною службою та у відповідності до стандартів НАТО. Особовий склад успішно виконав поставлені завдання та продемонстрував свій рівень фахової підготовки.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, морпіхи з Миколаєва та Одеси провели тренування у Чорному морі


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу