Домой Новости «Об’єднані зусилля — 2020»: морпіхи з Миколаєва та Одеси провели тренування у...

«Об’єднані зусилля — 2020»: морпіхи з Миколаєва та Одеси провели тренування у Чорному морі

У рамках стратегічного командно-штабного навчання «Об’єднані зусилля — 2020» морські піхотинці підвищували свої навички та вміння з морської десантної підготовки, у рамках яких було проведено комплекс заходів з висадки десанту на необладнаний берег Тендрівської коси з подальшим заняттям позицій та запобіганням висадки ворожого десанту, інформує прес-служба командування морської піхоти.

Навчання проводилися у взаємодії з морською авіацією та корабельним складом Військово-Морських Сил Збройних Сил України, із застосуванням штатного озброєння.

Так, підрозділ українських морських піхотинців окремої бригади морської піхоти здійснив десантування безпарашутним способом на узбережжя, після чого виконав тактичний маневр.

Морпіхи закріпилися на визначеній позиції та увійшли у взаємодію з підрозділом іншої бригади морської піхоти, який десантувався на узбережжя за допомогою маломірних плавзасобів.

Нагадаємо, раніше група ІС писала про можливі сценарії того, як російська пропаганда намагатиметься очорнити військові навчання «Об’єднані зусилля — 2020».


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу