Об’єднані Сили відновлюють інфраструктуру Донбасу

-

Читайте также

У районі проведення операції Об’єднаних сил підрозділи Державної служби з надзвичайних ситуацій України постійно залучаються до відновлення інфраструктури населених пунктів на Донбасі та надають допомогу місцевим мешканцям, інформує прес-центр ООС.

Так, із з 11 по 18 грудня 2020 року сили та засоби підрозділів ДСНС України зі складу Об’єднаних сил майже сотню разів залучалися для очищення від вибухонебезпечних предметів місцевості, об’єктів життєзабезпечення та інфраструктури, у тому числі супроводжували аварійні бригади комунальних підприємств під час проведення ремонтних та профілактичних робіт на об’єктах електро та водопостачання.

За розпорядженнями Командувача об’єднаних сил піротехнічні розрахунки ДСНС обстежили майже 39 га території, вилучили та знешкодили 726 вибухонебезпечних предметів. Всього з початку проведення ООС піротехнічні підрозділи залучалися 10 104 рази, обстежили 8928,62 га території та 23,1 га акваторії, вилучено та знешкоджено 60 тис. 523 ВНП.

У пунктах надання допомоги населенню, розташованих на території КПВВ, рятувальники надали допомогу, зокрема домедичну та психологічну, 84 особам.

З початку проведення ООС надано допомогу 78 914 особам.

Завдання, що були поставлені підрозділам ДСНС в районі проведення операції Об’єднаних сил, виконано, йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, РФ навмисно знищує вугільну промисловість Донбасу.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Агрессия РФ: Польша предложила союзникам варианты ответных мер

В Польском институте международных отношений (PISM) предложили Евросоюзу ввести новые финансовые санкции против России из-за «агрессивных шагов» Москвы, направленных...