Новорічні свята на фронті: бійці ЗСУ вирішили оригінально привітати окупантів. ФОТО та ВІДЕО

-

Читайте также

Українські військові, що утримують позиції на Маріупольському напрямку в зоні ООС вирішили не залишати цього року без подарунків й російських найманців.

З мін, снарядів і гранат, які щодня прилітають з боку російських бойовиків, армійці зібрали імпровізовану новорічну ялинку заввишки майже два метри, передає пресцентр Об’єднаних сил.

«Це все боєприпаси, що заборонені Мінськими домовленостями. І на їхнє збирання ми витратили лише двадцять хвилин. Але, якщо б було поставлено завдання побудувати ялинку заввишки десять метрів, ми б витратили на збирання залишків ворожих боєприпасів не більше 4-5 годин», — повідомив старший офіцер командування військової частини В’ячеслав.

Як повідомив офіцер, цей новорічний подарунок українські захисники Приазов’я готові передати бойовикам у будь-який спосіб на визначеній ними ділянці лінії фронту.

Група ІС раніше повідомляла про акцію «Ялинку у подарунок!». Мета акції привітання школярами бійців військових формувань.
загрузка...

Свежее

Міністр оборони України відзвітував у парламенті щодо ситуації зі стягненням Росією військ

Станом на зараз на українських кордонах не спостергіається жодних явищ чи дій військового характеру, які б помітно відрізнялись від...