Нового командира призначено в окремій бригаді морської піхоти. ФОТО

-

Читайте также

Командувач морської піхоти генерал-лейтенант Юрій Содоль представив особовому складу нового командира окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Остроградського.

Про це повідомляє Командування морської піхоти на сторінці Facebook.

На полігоні морської піхоти, що на Херсонщині, відбулась церемонія прощання полковника Миколи Паласа з бойовим прапором бригади. Разом з тим командувач морської піхоти України генерал-лейтенант Юрій Содоль представив особовому складу окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Остроградського нового командира. Ним став полковник Юрій Андрієнко.

Для урочистої церемонії передачі командування особовий склад бригади вишикувався на плацу польового табору. Звертаючись до бойових побратимів, Микола Палас подякував усім, хто долучився до розбудови цього військового колективу, хто служить й по теперішній час.

— Тільки завдяки вам, вашій наполегливості та плідній праці, самовідданій службі кожного – від матроса до полковника – звання морського піхотинця України давно стало символом військового професіоналізму та героїзму у захисті своєї Вітчизни. Пишаюсь тим, що очолював цей колектив!
Варто зазначити, що полковника Миколу Паласа – призначено заступником командувача морської піхоти ВМС ЗС України.

Перед строєм морських піхотинців новопризначений заступник командувача попрощався з бойовим прапором бригади, після чого передав його новому командиру.

— Очолити наш потужний колектив, який за короткий час існування встиг прославити себе вагомими здобутками у справі захисту країни – велика честь для мене. Попереду у нас нові завдання і нові виклики. Упевнений, разом ми подолаємо будь-які перешкоди, адже ми – морська піхота України! – звернувся до своїх підлеглих полковник Юрій Андрієнко.

По завершенні церемонії морські піхотинці продовжили виконання поставлених завдань.

Як повідомляла група «ІС», українські морські піхотинці пройшли курс гірської підготовки.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Державна телекомпанія Чорногорії вибачилась за фейкову новину про «напад України на Луганщину»

В державній телекомпанії Чорногорії RTCG виступили із вибаченням за новину, в якій повідомлялося про начебто «напад України на Луганську...