Новобранці 27-ої Печерської бригади здали перші заліки з бойової підготовки

-

Читайте также

Для визначення рівня знань підготовки молодого поповнення осіннього призову 2020 року у 27-й Печерській бригаді Нацгвардії були проведені заліки з бойової та спеціальної підготовки, інформує прес-служба НГУ.

Молоді гвардійці відпрацьовували нормативи з фізичної, тактичної, вогневої, військово-медичної підготовки, а також вправи з військової топографії та зв’язку.

Зокрема, гвардійці здійснювали десантування з бойових машин та бронетранспортерів, перешиковувались у бойовий порядок, займали вогневі позиції та переміщувались в укриття під час умовного обстрілу.

За словами заступника командира військової частини 3066 підполковника Віктора Ясінського, загальний рівень підготовки молодого поповнення знаходиться на достатньому рівні, й більшість продемонстрували високий рівень фізичної та психологічної витривалості, але завжди є куди зростати.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, двоє громадян Росії намагалися підписати контракт з Нацгвардію України.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Матович заявил о начале вакцинации «Спутником», но Минздрав Словакии об этом впервые слышит

Бывший премьер-министр Словакии, министр финансов Игорь Матович заявил, что скоро в стране якобы начнется массовая вакцинация российским препаратом "Спутник...