Новий директор «Укроборонпрому» розповів, коли концерн припинить існування

-

Читайте также

В Ливии требуют выдать боевиков Хафтара, причастных к массовым казням

В городе Тархуна на западе Ливии прошла акция протеста с требованием выдачи боевиков группировки «Аль-Каният», причастным к массовым казням...

Украина: между российским молотом и олигархической наковальней

События с достройкой «Северного потока - 2», а также тарифные протесты в Украине заставляют задуматься над тем, что часть...

Штурм Капитолия: у ФБР есть данные об иностранном вмешательстве

Федеральное бюро расследований США проверяет, могли ли иностранные правительства, организации или частные лица оказывать финансовую поддержку тем, кто помогал...

Вже у наступному 2021 році державний концерн оборонних підприємств «Укроборонпром» припинить своє існування у нинішньому вигляді, а замість нього будуть створені нові холдингові компанії, які працюватимуть за принципами корпоративного управління. Про це заявив новопризначений гендиректор «Укроборонпрому» Юрій Гусєв, якого перед тим президент України Володимир Зеленський звільнив з посади голови Херсонської облдержадміністрації, інформує Економічна правда.

За словами Гусєва, минулого тижня він кілька разів зустрічався із Верховним Головнокомандувачем ЗСУ, який поставив чіткі завдання для реформування, трансформації і створення ефективної системи забезпечення озброєнням і військовою технікою.

Він зазначив, що президент доручив провести трансформацію «Укроборонпрому», створивши нові холдинги, які, у першу чергу, забезпечуватимуть армію, ЗСУ якісним озброєнням і технікою.

«Планується, що наступного року «Укроборонпром» припинить своє існування. Будуть створені нові холдингові компанії, які працюватимуть за принципами корпоративного управління, прозорості, щоб забезпечити уникнення будь-яких корупційних чи інших ризиків. Передбачається створення холдингу «Оборонні системи України», до якого увійдуть холдинги, які опікуватимуться авіаремонтом, бронетехнікою, високоточним озброєнням, радарними і морськими системами… Також планується створення аерокосмічного холдингу, який опікуватиметься авіабудуванням, аерокосмічними компонентами, космічними системами», — підкреслив новопризначений гендиректор «Укроборонпрому».

При цьому Гусєв заявив, що це лише попередня концепція, яка потребує обговорення, розгляду і затвердження.

«Корпоративна структура нового холдингу передбачатиме існування наглядової ради, окремих холдингів за напрямами… Повторюсь, наступного року президент поставив завдання, щоб «Укроборонпром» у тому вигляді, який він створювався ще паном Саламатіним, припинив своє існування, щоб була впроваджена корпоративна культура управління… Цих рішень і цих результатів президент очікує вже найближчим часом — через 6-9 місяців мають бути прийняті перші рішення щодо реалізації цієї реформи», — додав він.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, раніше Міноборони повідомляло, що 42 державних підприємства буде реорганізовано, 5 — передано на приватизацію у Фонд державного майна України. Ще 44 держпідприємства Міноборони підлягають ліквідації.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

В Китае применяют беспитлотник с тепловизором для аэромониторинга животных. ФОТО и ВИДЕО

Китайская научно-исследовательская команда впервые использовала беспилотник, оснащенный системой тепловидения с диапазоном дальней области инфракрасного спектра, для осуществления аэромониторинга диких...