Нова партія Т-80БВ від «Харківського бронетанкового заводу» готується до передачі у ЗСУ. ВІДЕО

-

Читайте также

«Харківський бронетанковий завод» готує чергову партію модернізованих танків Т-80БВ для передачі українському війську, повідомляє Defense Express.

Т-80БВ — модернізація танку Т-80, яка серійно виготовляється «Харківським бронетанковим заводом». Цей танк на постійній основі постачається до Десантно-штурмових військ та Морської піхоти України.

Оновлена машина отримала новий динамічний захист та захист бортів, цифровий зв’язок, супутникову навігацію, а головне — тепловізійний приціл та нічні засоби спостереження за полем бою. Така модернізація дозволяє значно підвищити бойову ефективність машини.

Наприклад, оновлений прицільний комплекс дозволив у рази збільшити дальність виявлення та розпізнавання цілей, що дозволяє їх знищувати вогнем 125-мм гармати у будь-який час доби та за будь-якої погоди.

Водночас новий динамічний захист значно ефективніше протидіє всім сучасним протитанковим засобам ураження: кумулятивним та бронебійним, а також боєприпасам типу «ударне ядро». При цьому встановлюється він у штатні контейнери динамічного захисту.

Введення нової системи зв’язку та навігації дозволяє у режимі «онлайн» обмінюватись надійно зашифрованими даними про місцезнаходження кожної машини на всіх ланках управління від командиру взводу до керівництва всією бойовою операцією.

Поєднання із газотурбінним двигуном у 1250 к.с., який розганяє майже 45 тонну машину до 70 км/год та забезпечує відмінні маневрені характеристики, робить Т-80БВ сучасною бойовою машиною, яка дозволяє українським десантникам та морським піхотинцям ефективно діяти, як в обороні так і під час наступу та подальшого прориву.

Необхідно зазначити, що модернзізація Т-80БВ в цілому аналогічна модернізації Т-64 зразка 2017 року, яка також здійснюється «Харківським бронетанковим заводом», та проводиться під час поточного ремонту машини. Це дозволяє значно економити час та кошти. Загалом «Харківський бронетанковий завод» з початку війни передав до українського війська понад 300 бойових машин.

Нагадаємо, раніше група ІС повідомляла про те, що серійні ракети українського виробництва для комплексу «Вільха» надходять у війська.

Свежее

Катування дітей: окупанти у Херсоні мордували голодом 14-річного підлітка

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець повідомив про те, що російські загарбники під час окупації Херсона незаконно...