Норвегія обмежила доступ риболовецьких суден рф у свої порти

-

Читайте также

Уряд Норвегії оголосив, що обмежить право російських риболовецьких суден користуватися норвезькою портовою інфраструктурою – відтепер їм дозволено заходити лише в три порти, і всі вони підлягатимуть перевірці.

Про це повідомляє «Європейська правда» з посиланням на заяву норвезького уряду.

Так, риболовецькі судна з росії зможуть користуватися лише портами Тромсьо, Кіркенеса й Батсфьорда. На вході їх будуть перевіряти працівники митної служби, з нею також буде тісно співпрацювати поліція.

«Ми пильно стежили за діяльністю росії в норвезьких водах і портах, щоб Норвегія не стала транзитною країною для незаконного введення товарів у росію. Тепер ми маємо інформацію, яка свідчить про потребу посилити контроль за російськими риболовецькими суднами», – прокоментувала глава МЗС Норвегії Аннікен Хуітфельдт.

Норвегія і росія спільно користуються акваторією Баренцевого моря з 1970 року, відколи велися консультації про її розподіл. Порти Тромсьо, Кіркенес і Батсфьорд найбільше використовуються російськими суднами.

Як повідомляла група «ІС», Норвегія закупить зимовий одяг для ЗСУ та надасть фінансову підтримку Україні.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter, а також на наш канал в Telegram. Разом до Перемоги!

Свежее

Швейцарія заморозила російські активи на 7,2 млрд євро

Швейцарія оновила інформацію про російські активи, заморожені у зв'язку з санкціями проти росії. Про це повідомив Державний секретаріат з економічних...