Норвегія готова закрити кордон для росіян — заява

-

Читайте также

Норвегія може повністю заборонити громадянам російської федерації в’їзд на свою територію за туристичними візами.

Про це заявила міністр юстиції Емілі Енгер Мель, повідомляє NRK.

«У разі необхідності ми швидко закриємо кордон, і зміни можуть відбутися в найкоротші терміни», — сказала Мель, додавши, що порівняно з Фінляндією до Норвегії прибуває мало людей, і тут ситуація інша.

Наразі замість закриття кордону буде запроваджено посилення охорони і готовності на кордоні в прикордонному муніципалітеті Сьор-Варангер.

За даними норвезької влади, на прикордонному пункті Сторског рух сьогодні нижчий, ніж на початку тижня.

Норвезька влада посилила можливість отримання туристичних віз ще в травні, після подвоєння кількості заяв про надання притулку від російських громадян.

«Сторског — наш єдиний прикордонний пункт із росією. Ми ведемо тісний діалог із поліцією і митницею щодо подій на кордоні і ретельно перевіряємо всіх, хто прибуває», — сказала Мель.

З неділі до четверга цього тижня кордон із росії до Норвегії перетнула 1481 особа. За даними поліції, у переважної більшості з них були туристичні візи, видані іншими країнами Шенгенської зони.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, країни ЄС погодили новий пакет санкцій проти росії.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter, а також на наш канал в Telegram. Разом до Перемоги!

Свежее

Єрмак: росіяни програють війну, їм страшно

Голова Офісу президента України Андрій Єрмак заявив про те, що російська армія програє війну і дуже боїться. Про це йдеться...