Німецька розвідка передає ЗСУ важливі дані про війська рф – ЗМІ

-

Читайте также

У Німеччині стверджують, що їхня військова розвідка ділиться з Україною інформацію, яка допомагає у військовому плануванні операцій проти військ рф. Йдеться про перехоплення, знімки й дзвінки. Контакти з українським ГУР Міноборони було активізовано за кілька місяців до війни. Про це повідомляє видання Die Ziet, яке провело дослідження спільно з журналом ARD Kontraste, пише «obozrevatel».

Воно показало, що «Україна отримує дані німецької розвідки» з березня. Їхній Аналіз та результати, вважають журналісти, могли допомогти ЗСУ у військовому плануванні, оцінити бойову міць та моральний дух російських окупантів.

«Розвідка Німеччини діляться з українськими колегами супутниковими зображеннями, перехопленнями російських радіоповідомлень і дзвінками по мобільному зв’язку», – йдеться у матеріалі.

Водночас його автори наголошують, що розвідка їхньої країни під час війни в Іраку чи Афганістані відмовлялася ділитися розвідданими, але у випадку з Україною «ситуація зовсім інша».

«Контакти з ГУР Міноборони України було активізовано за кілька місяців до війни. Глава німецької розвідки Бруно Каль зустрівся з колегами з України під час Мюнхенської конференції з безпеки за кілька місяців до війни», – підкреслили розслідувачі.

Вони додали, що Каль був одним із тих, хто в день повномасштабного вторгнення військ рф в Україну «не залишив одразу Київ». Він поїхав пізніше, але потім, стверджується у публікації, «став одним із перших німців, хто повернувся до української столиці». Також наголошується, що передача німецьких розвідданих Україні «не робить Берлін стороною конфлікту».

Як повідомляла група «ІС», британська розвідка стверджує, що росія все частіше купує зброю у підсанкційних держав.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter, а також на наш канал в Telegram. Разом до Перемоги!

Свежее

Командувачі ВМС України та США обговорили розширення військового співробітництва

Командувач ВМС ЗС України віце-адмірал Олексій Неїжпапа провів чергову зустріч у режимі відеоконференції з командувачем 6-го флоту ВМС США...