Німеччина замовила партію протикорабельних ракет у компанії SAAB

-

Читайте также

Військово-Морські Сили Німеччини замовили шведській компанії Saab протикорабельні ракети RBS15 Mk3 для корветів типу Braunschweig. Вартість угоди становить близько 194 млн доларів, повідомляє Український мілітарний портал.

Поставки ракет і пускових установок для них заплановано провести з 2022 по 2026 роки. Цими ракетами вже озброєна перша п’ятірка корветів типу Braunschweig, які розроблялися для боротьби з надводними кораблями та авіацією. Вони можуть вражати наземні цілі в прибережній зоні та патрулювати прибережну акваторію.

Кораблі здатні розвивати швидкість до 26 вузлів і долати без дозаправки 2500 миль (4600 км).

Екіпаж корвета складається з 65 осіб, автономність плавання перевищує сім діб.

Кожен з Braunschweig озброєний 76-мм артилерійською установкою, двома 27-мм автоматичними гарматами MLG-27, двома пусковими установками зенітно-ракетного комплексу RAM і двома спареними установками протикорабельних ракет RBS15 Mk3.

Крім того, на кораблі обладнаний майданчик для одного вертольота NH-90 і двох безпілотників з вертикальним зльотом і посадкою.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, Німеччина планує у найближчі роки значно підвищити бойової спроможності свого флоту.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Назад в СССР: в РФ вернулись к практике приписок урожайности зерновых

В России засомневались в данных по урожайности зерновых, которые поступают из регионов. Все свидетельствует о том, что в РФ...