Німеччина виступила із пропозицією нового військового проєкту для ЄС

-

Читайте также

Федеративна Республіка Німеччина пропонує запровадити новий військовий проект для Європейського Союзу. Причиною є прогалини у реакції ЄС на коронавірусну кризу та необхідність переоцінки військової загрози. Про це заявила міністр оборони Німеччини Аннегрет Крамп-Карренбауер під час представлення пріоритетів головування Німеччини у Раді ЄС у сфері безпеки, повідомляє Euractiv.

Міністр запропонувала створити новий спільний військовий проєкт «медичного поїзда» в рамках постійного структурованого співробітництва ЄС (PESCO), який буде використовуватися для проведення медичних евакуаційних операцій.

Крамп-Карренбауер розповіла, що Німеччина та Франція зараз обговорюють, чи можна було б розробити залізничну версію за образом літака MedEvac, який використовується для медичної евакуації, щоб він став інструментом «для переміщення по Європі».

«Що ми уявляємо, це… колісні відділення інтенсивної терапії, тобто залізничні вагони, які також можуть бути переобладнані для цієї мети і які можуть бути прикріплені до будь-якого локомотива», — заявила вона.

Вона нагадала про концепцію медичних поїздів, які існували під час «холодної війни». Як більш сучасний приклад, Франція перевозила пацієнтів інтенсивної терапії під час пандемії на швидкісних потягах TGV.

У період з березня 2018 року по листопад 2019 року Рада ЄС прийняла 47 проєктів PESCO, які охоплювали навчання, розвиток спроможності та оперативну готовність у сфері оборони.

Наступний конкурс проєктів PESCO має відбутися в 2021 році, і саме тоді можна запровадити німецьку ініціативу.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше Аннегрет Крамп-Карренбауер заявила, що країни НАТО мають забезпечувати належну боєготовність, враховуючи поведінку Російської Федерації. 


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Жители оккупированного Зугрэса сломали планы «мэра», решившего попиариться на детях. ФОТО

Жителям оккупированных территорий Донецкой и Луганской областей уже порядком надоели проделки так называемых властей. Вместо заботы о нуждах простых...