Незаконні польоти: скільки російських літаків попали під арешт через візити до Криму

-

Читайте также

За порушення порядку в’їзду та виїзду з окупованого Криму за клопотаннями прокуратури АР Крим накладено арешти на 65 літаків російських авіакомпаній. Про повідомляє пресслужба прокуратури АРК.

«Під процесуальним керівництвом прокуратури АР Крим, ГУ СБУ в АР Крим (з дислокацією в місті Херсон) розслідує кримінальне провадження за фактами порушення службовими особами іноземних авіакомпаній правил міжнародних польотів і порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію та виїзду з неї”, — йдеться в повідомленні.

Як наголошується, починаючи з березня 2014 року, Україна закрила повітряний простір над окупованим півостровом Крим у зв’язку з неможливістю здійснювати нагляд за безпекою польотів при організації повітряного руху, а також гарантування безпеки польотів. Офіційно припинено функціонування всіх аеропортів окупованої території півострова.

Попри це, наразі встановлено близько 40 російських авіакомпаній, які здійснюють регулярні пасажирські авіаперевезення до окупованого півострова, порушуючи міжнародні правила польотів та законодавство України.

“У зв’язку з цим, прокуратура Автономної Республіки Крим спільно з ГУ СБУ в АР Крим звернулась до суду з клопотаннями про накладення арешту на літаки деяких російських авіакомпаній, що порушили порядок в’їзду/виїзду з/на окупований півострів та правил міжнародних польоті, наразі арештовано 65 повітряних суден-порушників”, — зазначається в повідомленні.

Нагадаємо, за клопотаннями прокуратури автономії накладено арешти на 18 суден-порушників порядку в’їзду та виїзду з окупованого півострову.

Як повідомляла група ІС, всупереч заборонам на відвідування портів окупованого Криму, судно Antalya помічено в бухті Севастополя.

Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Британский миллиардер призвал бизнес сплотиться для противостояния Путину и поддержать Украину

Британский миллиардер и основатель корпорации Virgin Ричард Брэнсон выразил поддержку Украине. Он призвал лидеров бизнеса объединиться и отстоять суверенитет...