Навчання військ РФ у Криму: окупанти відпрацюють наступальні дії

-

Читайте также

Росія почала навчання десантників на території окупованого Криму. Окупанти проводитимуть тренування протягом трьох днів на полігоні Опук, пише «Еспресо».

Навчання розпочнуться з «марш-кидка підрозділів» до місця виконання завдань, для цього використовують бойові машини десанту БМД-4М і бронетранспортери БТР-МДМ «Ракушка».

Росіяни у кінці навчань планують «відпрацювати заплановані наступальні дії, що завдають шкоди умовному противнику» вогнем з танків Т-72Б3, 120-мм самохідно-артилерійських знарядь 2С9 «Нона-С» і 122-мм гаубиць Д-30.

РФ також використовуватиме різну зброю. Серед них — автомати АК-12, кулемети «Печеніг», гранатомети РПГ-7Д, кулемет «Корд», піхотний вогнемет РПО-А «Джміль», автоматичний 30-мм гранатомет АГС-30 та снайперське озброєння.

Група «ІС» повідомляла, навіщо Росія регулярно проводить військові навчання в Криму.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

США организовали международное совещание по борьбе с киберпреступностью: РФ не пригласили

Соединенные Штаты Америки организовали международное совещание по борьбе с компьютерными программами-вымогателями, однако Российскую Федерацию на данное мероприятие не пригласили,...