НАТО проводить масштабні навчання у Чорному морі: в РФ занервували

-

Читайте также

В Чорному морі стартували морські маневри НАТО «Sea Shield 2021» в яких беруть участь 18 бойових кораблів НАТО, серед яких фрегати, ракетні крейсери та ракетні есмінці. Це одні з перших масштабних військових навчання НАТО подібного рівня за останні 10 років в Чорному морі. У Москві вважають, що це «виклик Росії», пише «NOVA».

У навчаннях «Sea Shield 2021» беруть участь Болгарія, Румунія, Туреччина, Іспанія, США. Відомо, що маневри носять вельми незвичайний характер – вони розпочалися без попереднього загального збору всіх учасників. В даний момент американські бойові кораблі поступово прибувають до місця проведення маневрів. Більш того, в навчаннях також беруть участь і не менше 10 військових літаків.

Що саме планується відпрацьовувати в рамках військових навчань НАТО не повідомляється, проте, на думку коментаторів, вони спрямовані на стримування агресивного реваншизму Росії в Чорноморському регіоні.

«З 19 по 29 березня біля берегів Румунії та прилеглим до них водам Чорного моря проводиться вчення« Sea Shield 2021 », на яке залучено близько 2400 осіб особового складу, 18 вимпелів корабельного складу та 10 бойових літаків від Румунії, Туреччини, Болгарії, США, Іспанії, Нідерландів і Польщі », – повідомляють російські ЗМІ, які уважно відстежують маневри НАТО.

В Москві натякають, що у відповідь на початок широкомасштабних військових маневрів, Росія може провести в найближчі дні власні вчення, «які дозволять продемонструвати Північноатлантичного альянсу готовність Росії стримувати навіть саму серйозну загрозу біля своїх кордонів».

Як повідомляла група «ІС», у Чорне море увійшов другий за добу ракетний корабель ВМС США.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

СБУ заблокувала несанкціоноване втручання в роботу реєстру судових рішень. ФОТО

Ділки з міста Дніпро «зливали» учасникам кримінальних проваджень інформацію про заплановані слідчі дії правоохоронців. Встановлено, що «клієнтами» організаторів схеми...