НАТО готується до операції в Арктиці: що відомо

-

Читайте также

НАТО готують до проведення операції на крайній Півночі. Багатонаціональну оперативну групу очолять кораблі британського флоту. Метою операції є демонстрація свободи доступу і навігації в регіоні. Про це йдеться у повідомленні пресслужби ВМС Британії.

Фрегат типу 23 HMS Sutherland і RFA Tidespring працюватимуть разом з есмінцем класу Arleigh Burke ВМС США USS Ross і норвезьким фрегатом класу Fridtjof-Nansen HNoMS Thor Heyerdahl за підтримки данської патрульної авіації.

Вони будуть діяти в умовах мінусових температур, щоб ще більше поглибити спільне розуміння складної обстановки і одночасно сприяти підтримці миру в регіоні.

«Британія, США, Данія і Норвегія працюють разом, щоб підвищити нашу готовність діяти на крайній Півночі і підвищити стійкість в області, яка життєво важлива для інтересів Великої Британії» — йдеться у повідомленні.

Британський флот нагадує, що в травні цього року в Баренцевому морі Британія і США також проводили операцію.

«Діючи пліч-о-пліч відкрито і прозоро, Королівський військово-морський флот і його союзники продовжують демонструвати свою прихильність підтримці миру і свободи судноплавства для всіх в життєво важливому районі» — наголошують ВМС Британії.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше Португалія заявила про те, що винищувачі F-16 ВПС країни в рамках місії НАТО прибули в Польщу.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Як російська пропаганда лякає фейками про угорські війська під кордоном з Україною

Брутальна інформаційна кампанія, яка почалась із телеграм-каналів, була розгорнута на тлі чергового загострення між Києвом і Будапештом через нову...