Наступ ЗСУ на Херсонщині: британська розвідка повідомила про дилему окупантів

-

Читайте также

Успішний наступ ЗСУ у Херсонській області поставив рф перед дилемою: тікати за Дніпро або залишитися та оборонятися. Про це йдеться у черговому звіті британської розвідки, пише «НВ».

2 жовтня українські сили розпочали новий етап наступальних операцій у Херсонській області. Просуваючись на південь, українські підрозділи посунули лінію фронту ще на 20 км, насамперед завдяки просуванню вздовж східного берега Інгульця та західного берега Дніпра, проте вони поки що не загрожують основним російським оборонним позиціям.

«Російське командування, ймовірно, розглядає зростаючу загрозу в секторі Нової Каховки як одну з найбільш нагальних проблем» — йдеться в повідомленні.

Пошкоджена переправа через Дніпро у цьому районі залишається одним із небагатьох доступних їм шляхів для поповнення сил, додали у розвідці.

«Перед росією стоїть дилема: відведення бойових сил через Дніпро робить оборону решти Херсонської області надійнішою; але політичний імператив полягатиме в тому, щоб залишитися і захищатися», — додали у відомстві.

Також зазначається, що росія направила більшу частину своїх сильно недоукомплектованих повітряно-десантних сил на оборону Херсона.

«Таким чином, у росії нині мало додаткових, якісних сил швидкого розгортання, доступних для стабілізації фронту: вона, ймовірно, націлена на перекидання мобілізованих резервів на цей сектор», — зазначають у розвідці.

Як повідомляла група «ІС», втрата Лимана є значною політичною невдачею росії.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter, а також на наш канал в Telegram. Разом до Перемоги!

Свежее

В Україні запустили онлайн-платформу для боротьби з дезінформацією

В Україні запустили платформу Nadiyno, яка підвищить обізнаність українців у цифрових технологіях і надасть інструменти для індивідуального захисту та...