Нардеп Кива влаштував антиукраїнський перформанс на роковини вбивства Бандери

-

Читайте также

Черговим скандальним перформансом відзначився проросійський політик України, нардеп партії “Опозиційна платформа – за життя” Ілля Кива. 15 жовтня 2021 року, коли Україна вшановувала пам’ять українського політичного діяча, борця за незалежність та одного з головних ідеологів націоналістичного руху Степана Бандери, Кива записав відеоролик з автоматом та феєрверком.

Про це повідомляє «Духовний фронт України».

Оприлюднивши відео на власному Telegram-каналі, він “відсвяткував” 62-і роковини роки від дня вбивства Бандери агентом КДБ Богданом Сташинським.

“Я, лідер антифашистського руху в Україні, онук героя Радянського Союзу Кива Ілля, не міг залишити непоміченою подію, яка поставила крапку: 62 роки тому – 15 жовтня 1959 року – в Мюнхені був ліквідований зрадник Батьківщини, пособник нацистів Степан “Сопля”, він же Бандера. і так повинно бути з кожним, хто сповідує фашизм і йому прислуговує. Смерть зрадникам і смерть фашизму!”, – заявив Кива з екрану російською мовою (цитату подаємо у перекладі).

Після цього нардеп “ОПЗЖ” випустив автоматну чергу у повітря, а саме дійство завершилось феєрверком.

Как сообщала группа «ИС», Кива подставил ОПЗЖ и РПЦвУ.


Информация – одна из граней войны! Подписывайтесь на аккаунт «Информационного сопротивления» в Twitter – ссылки на наши эксклюзивы, а также самые резонансные новости Украины и мира.

загрузка...

Свежее

Резников: Нужна вакцина от вируса агрессии РФ

Украине нужна "вакцина" против вируса агрессии России – реальные действия которые могут предотвратить эскалацию. Вместе с США она будет...