У штабі Операції об’єднаних сил повідомили дані щодо ситуації на контрольних пунктах в’їзду-виїзду на лінії розмежування у зоні проведення ООС.

Дані про це опублікував прес-центр Об’єднаних сил.

Як повідомляється, упродовж минулого тижня всі КПВВ на лінії розмежування в межах Донецької та Луганської областей працювали у штатному режимі. Загалом, за вказаний період через лінію розмежування було оформлено 286 тисяч громадян та 34 тисячі транспортних засобів. Відмовлено в пропуску через лінію зіткнення 186 особам у зв’язку з відсутністю необхідних документів.

На контрольовану територію прослідувало 22 внутрішньо-переміщених особи, що залишили свої оселі на тимчасово окупованій території України через складну соціально-економічну ситуацію.

Під час здійснення контрольно-перевірочних заходів прикордонниками в контрольних пунктах в’їзду-виїзду виявлено 16 паспортних документів України з ознаками часткової підробки.

За адміністративні правопорушення до відповідальності в контрольних пунктах в’їзду-виїзду на лінії розмежування притягнуто 11 громадян. Встановлено, що вказані особи перетнули державний кордон України з Російською Федерацією в недіючих пунктах пропуску на тимчасово неконтрольованій ділянці українсько-російського кордону. Окрім того, матеріали справ про адміністративні правопорушення складено стосовно 2 іноземців, що порушили правила перебування на території України.

Через КПВВ «Новотроїцьке» на тимчасово окуповану територію України прослідувало 16 вантажівок з гуманітарною допомогою для мешканців Донбасу. Загалом, оформлено гуманітарні вантажі вагою 294,75 тонн.

Під час виконання службових обов’язків у КПВВ військовослужбовці ДПСУ зі складу Об’єднаних сил зафіксували 11 випадків, коли громадяни намагались «домовитися» про безперешкодний перетин лінії розмежування. За цими фактами до Національної поліції скеровані повідомлення про виявлення ознак кримінальних правопорушень.

Як повідомляла раніше група ІС, на КПВВ у зоні ООС завадили двом спробам переміщення товарів з порушенням встановлених правил.