Найпотужніший у світі водоспад підсвітять кольорами прапора України

-

Читайте также

Ніагарський водоспад на кордоні Канади та США освітлять у синьо-жовті кольори до Дня незалежності України. Про це повідомило посольство України в Канаді, пише «Європейська правда».

У посольстві підкреслили, що найпотужніший водоспад Західної півкулі можна буде спостерігати наживо в українських кольорах 24 серпня о 22:00 за місцевим часом (25 серпня о 5:00 за київським часом).

«Буде красиво і символічно. Хочемо, щоб, дивлячись на цей прекрасний і могутній водоспад, кожен міг подумати про енергію і непереборну життєву силу української незалежності. Ми раді розділити цей великий день з нашими канадськими друзями!», — прокоментував Андрій Шевченко, посол України у Канаді.

Акцію ініціювало українське посольство.

Крім того, до Дня незалежності прапор України підніме мерія столиці Канади Оттави, а також низка інших канадських міст, зокрема Едмонтон, Канора, Вінніпег, Фредериктон, Кінгстон.

Українські святкування заплановані у десятках міст. В Едмонтоні українськими кольорами висвітлять міст «Хай Левел», а у Фредериктоні – будівлю мерії.

Як повідомляла група «ІС», Канада офіційно підтвердила участь в саміті Кримської платформи.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

НАТО отреагирует на вторжение России в Украину: чешский дипломат назвал варианты

Если Россия решится на новое вторжение в Украину, НАТО рассматривает два варианта действий. Первый – серьезные экономические санкции, а...