Наймасштабніші маневри: НАТО запланувало навчання поблизу Криму та Калінінграду

-

Читайте также

Наприкінці весни 2021 року НАТО планує провести наймасштабніші маневри «Defender Europe — 2021». Вони повинні пройти на території 12 держав. Про це заявив верховний головнокомандуючий силами НАТО в Європі американський генерал Тод Уолтерс, повідомляє «Суспільне».

3 лютого він оголосив, що наймасштабніші маневри Північноатлантичного альянсу в 2021 році пройдуть в кінці весни — початку літа на території 12 держав від країн Балтії на півночі до Балканського півострова на півдні. У «Defender Europe — 2021» візьмуть участь близько 31 тис. військовослужбовців з 26 країн НАТО і партнерів організації.

На східному фланзі НАТО, як це було кілька останніх років, основним стратегічним завданням для альянсу, яка розігрується на навчаннях, залишається вирішення «проблеми» Калінінградського ексклава і Сувальського коридору, які дають можливість легко «відрізати» і оточити країни Балтії в разі конфлікту з Союзною державою Росії і Білорусі.

На південному сході Європи, згідно з неодноразовим заявам керівництва НАТО, проблемою стає «мілітаризація Криму, окупованого Росією», яка «дестабілізує обстановку в чорноморському регіоні».

Заявляючи про одночасне проведення масштабного навчання «Defender Europe — 2021» на двох стратегічних напрямках, військове керівництво США і НАТО мають на меті відпрацювання узгоджених дій проти Росії і Білорусі.

При цьому в Центральній Європі, ймовірно, війська будуть розігрувати план «розширення» Сувальського коридору за рахунок території Білорусі і Калінінградської області. На південному сході — ізоляцію Криму від решти території Росії.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше ВМСУ провели спільні навчання з кораблями США.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Фигурант «дела Сенцова» о тюрьме в РФ: «Особую поддержку чувствовал от кавказцев»

Алексей Чирний, сужденный в Российской Федерации по обвинению в якобы подготовке терактов в оккупированном Крыму, фигурант «дела Сенцова», который...