Нацгвардія отримає десять нових вертольотів: що відомо

-

Читайте также

Національна гвардія України у 2021-2022 роках отримає десять вертольотів типу H225 в рамках реалізації контракту з Airbus Helicopters. Про це йдеться у повідомленні пресслужби МВС.

Відповідно до угоди між українським і французьким урядами, компанія Airbus Helicopters та ДП «Українське авіаційно-транспортне підприємство «Хорів-АВІА» підписали контракт про постачання впродовж 2018-2022 років 12 вертольотів типу H225 для потреб Нацгвардії.

На офіційній зустрічі представники Нацгвардії та Airbus Helicopters розглянули питання поставки шести повітряних суден у 2021 році та відправки двох наявних в НГУ вертольотів на підприємства компанії Airbus Helicopters. Таке рішення було прийнято, щоб провести модернізацію з метою доукомплектування гелікоптерів, переданих попередньо.

Упродовж 2018-2019 років компанією Airbus Helicopters було здійснено поставку двох вертольотів. Крім того, представники компанії перенавчали два екіпажі НГУ та частину інженерно-технічного складу (на території Франції, Шотландії та Німеччини для забезпечення обслуговування та експлуатації зазначених вертольотів).

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше у НГУ показали, як оновлюють інфраструктуру авіабази під гелікоптери Airbus.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Ситуація в зоні ООС: окупанти 7 разів порушили «режим тиші»

Ігноруючи домовленості, досягнуті 22 липня 2020 року у рамках Тристоронньої контактної групи, російсько-окупаційні війська і надалі здійснюють обстріли позицій...