На Волині військовослужбовці вчилися захищали кордон від диверсантів

-

Читайте также

Військовослужбовці військової частини 1141 Національної гвардії спільно з прикордонниками Луцького загону взяли участь у тактико-спеціальних навчаннях по захисту державного кордону України, інформує прес-служба НГУ.

Під час навчань, які відбулися на території Ковельського району Волинської області, основна увага зосереджувалась на відпрацюванні спільних дій підрозділів при охороні державного кордону та пошуку умовних «зловмисників».

Заходи проводились в умовах, максимально наближених до реальних, із використанням озброєння та спеціальної техніки.

За сценарієм навчань, зловмисники намагалися непомітно потрапити на територію України в обхід пункту пропуску та вчинити диверсії на території регіону.

Учасники навчань повинні були знайти й нейтралізувати порушників, що в результаті й було зроблено.

Спільна координаційна група відзначила високий рівень готовності підрозділів до виконання завдань за призначенням та злагодженість їх дій.

Нагадаємо, як раніше повідомляла група ІС, курсанти Навчального центру Нацгвардії, які навчаються за напрямком підготовки водій-механік, відпрацювали водіння броньованих транспортних машин в колоні – марш в складі підрозділу.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее