На виставці у Києві презентують новий український дрон, «аналогів якого немає у світі»

-

Читайте также

Новий український військовий дрон ACE ONE презентують на Міжнародній виставці «Зброя та безпека 2021» у Києві, яка відкриється 15 червня. Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на пресслужбу Державного космічного агентства України.

«У рамках виставки відбудеться презентація українського надсучасного бойового дрону ACE ONE, аналогів якого немає у світі», – підкреслили у відомстві.

Розробником безпілотника є Міжнародна українська компанія ACE, а керівники проєкту – колишній президент ДП «Антонов» Олександр Лось та колишній голова ДКАУ, член Міжнародної академії космонавтики Володимир Усов. Вони запевняють, що «у своєму класі неважкопідйомних безпілотників ACE ONE буде номером 1 у світі».

Крім цього, на виставці будуть представлені відомі авіабудівні конгломерати, топкомпанії світу за обсягами продажів озброєння, переможці хакатонів NASA Space App Challenge у категорії «Краще використання технологій» та інші висококласні компанії ринку оборонної галузі.

Виставка триватиме протягом 15-18 червня у Міжнародному виставковому центрі.

Нагадаємо, виставка «Зброя та безпека» проходить у Києві з 2004 року. Серед експонатів зазвичай представлені озброєння і засоби індивідуальної екіпіровки солдата на полі бою, техніка та озброєння сухопутних військ, озброєння і екіпірування правоохоронних органів, військова авіація.

Як повідомляла група ІС, конструкторське бюро «Південне» представило нову універсальну ЗРС «Кільчень».


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

На виставці у Києві презентують новий український дрон, «аналогів якого немає у світі»

Новий український військовий дрон ACE ONE презентують на Міжнародній виставці "Зброя та безпека 2021" у Києві, яка відкриється 15...