На Тернопільщині пройшли антитерористічні навчання силовиків: подробиці

-

Читайте также

У Тернопільській області, на одному з об’єктів можливих терористичних посягань, пройшли антитерористичні навчання. В умовах, наближених до реальних, під керівництвом антитерористичного центру СБУ, були відпрацьовані спільні дії силових відомств, інформує прес-служба НГУ.

До навчань були залучені спецпризначенці підрозділу КОРД, працівники поліції, ДСНС та військовослужбовці 2 батальйону 2 Галицької бригади Нацгвардії України.

За легендою тренувань, умовна «диверсійна» група прибула на територію області для вчинення серії провокацій та вибухів на кількох міських об’єктах критичної інфраструктури.

Підрозділи боротьби з тероризмом відпрацювали комплекс спільних дій, спрямованих на виявлення та локалізацію «зловмисників». Після цього бійці спецпідрозділів провели навчальну штурмову операцію зі знешкодження «диверсантів».

Також здійснено додаткову перевірку захищеності об’єктів критичної інфраструктури, у тому числі енергетичної й транспортної систем регіону.

Основною метою подібних занять є підвищення рівня взаємодії між силовими відомствами в умовах терористичних загроз.

За підсумками навчань, представники Антитерористичного Центру при СБУ провели ретельний аналіз кожного з етапів навчальної спецоперації та надали учасникам тренувань практичні рекомендації щодо підвищення ефективності контрдиверсійної боротьби.

Нагадаємо, як повідомляла група «ІС», біля окупованого Криму відбулися навчання з протидії ворожим диверсійно-розвідувальним групам.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Беларусь наторговала с «дружественными» Россией и Китаем себе в минус

Белорусские чиновники опубликовали данные о внешней торговле страны за первый квартал 2021 года. Результаты не утешительны, пишет banki24.by. По предварительным...