На Сумщині до позбавлення волі засуджено бойовика «ДНР»

-

Читайте также

За публічного обвинувачення Сумської обласної прокуратури вироком суду жителя м. Одеса визнано винним в участі у діяльності терористичної організації (ч. 1 ст. 258-3 КК України). Його засуджено до 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна, крім житла.

Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора.

Прокурор у суді довів, що засуджений у 2014 році добровільно поїхав у м. Донецьк та брав участь у злочинній діяльності «ДНР». Він має військове звання лейтенант, нагороджений терористичною організацією медаллю «За боевые заслуги». Чоловік був призначений на посаду командира відділення спецпідрозділу. Серед іншого він особисто супроводжував військову техніку та був охоронцем одного з керівників незаконного формування.

У суді громадянин свою вину визнав частково, погодився, що він близько 2,5 років був військовослужбовцем «ДНР», однак не визнав, що брав участь у діяльності терористичної організації. Попри його позицію, вину доведено зібраними доказами. На вирок суду він чекав за ґратами.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося слідчим відділом СБУ в Сумській області.

Як повідомляла група «ІС», СБУ в Одесі затримала агента російських спецслужб.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Гособлигации России рухнули под угрозой санкций и ускорением инфляции

После декабрьской попытки нащупать «дно» рынок российских гособлигаций снова камнем полетел вниз. В четверг, 13 января, индекс RGBI, отслеживающий...