На складі боєприпасів болгарського бізнесмена, який постачав зброю Україні, стався вибух та пожар

-

Читайте также

В ранці 31 липня на складі боєприпасів компанії «EMCO» під Карнобатом (Болгарія) стався вибух, повідомляє BNR.bg.

Внаслідок вибуху виникла пожежа, яка зараз загашена. Ніхто не постраждав. Місце події фахівці обстежили за допомогою дрону, район буде оточено на 72 години.

За даними власника підприємства, на складі були застарілі боєприпаси, які були замовлені компаніями, але не оплачені і зберігалися там. «Мова не йде ні про якусь людську помилку, бо людської помилки не буває. О 4:00 пролунав вибух, а потім склад спалахнув. Що було всередині, ніхто не може сказати. Це в основному боєприпаси, які вже не потрібні на заводі. Якась компанія колись щось замовляла, потім через несплату товар не отримала, і ми зберігали товар», — розповів він.

Нагадаємо, власник компанії EMCO болгарський бізнесмен Еміліан Гебрев раніше підтвердив постачання зброї Україні. Зброя його зберігалася на складах в Чехії, які були підірвані в 2014 році. Сам Гебрев мало не став жертвою отруєння препаратом «Новичок».


Інформація – одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter – посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

Втрати окупантів: ЗСУ ліквідували “вагнерівця”, який в рф промишляв крадіжками. ФОТО

ЗСУ продовжують утилізовувати російський людський непотріб, який з тюрем відправився вбивати українців. Стало відомо про ліквідацію чергового найманця ПВК...