На Полтавщині меценат, який збудував церкву для УПЦ МП, передає її ПЦУ: подробиці

-

Читайте также

У селі Келеберда на Полтавщині меценат Олександр Мороз вирішив передати збудований у 2005 році для УПЦ МП Спасо-Преображенський собор Православній Церкві України.

Крім того, як повідомляє ресурс РПЦвУ «СПЖ», священник московського патріархату жив у парафіяльному будинку, який теж належить меценату Олександру Морозу, зараз він шукає новий дім.

Служитель РПЦвУ пояснив, що вони вже домовились про оренду нового приміщення під храм у місцевій сільраді: «Зараз ведуться переговори, щоб орендувати порожнє приміщення в сільраді, де ми будемо проводити богослужіння».

У московському патріархаті грозяться, що якщо ж власник храму не змінить свого рішення, вони в останній день договору вони урочисто покинуть свій храм «хресним ходом – з іконами і хоругвами».

Також віряни РПЦвУ записали відеозвернення у якому просять спонсора не передавати храм ПЦУ, адже московський патріархат – це «віра наших дідів і прадідів». На їх думку передача українській церкві приміщення храму є «гріхом» бо «зруйнує те, що створювалось віками».

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше агенти впливу РФ в Україні вчинили провокацію щодо візиту Вселенського патріарха.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Устойчивость Украины: в ЕС подтвердили намерения по сохранению единства

Евросоюз будет сохранять единство перед глобальным вызовом, который исходит от Российской Федерации, и повышать в этом контексте устойчивость Украины...