Триває 1112-та доба широкомасштабної збройної агресії росії проти України. Сили оборони продовжують завдавати вогневого ураження по місцях дислокації ворога, його вогневих позиціях та тилах. Про це повідомили у Силах оборони Півдня України.
За минулу добу в операційній зоні ОУВ «Таврія» підрозділами протиповітряної оборони було знищено 28 одиниць ударних БпЛА «Shahed-131/136».
Загальні втрати російських окупантів на півдні за добу 10 березня 2025 року склали:
– 118 окупантів
– 1 танк
– 8 артилерійських систем, в т.ч. самохідні «Мста-С»
– 2 міномети
– 17 одиниць автомобільної техніки
– 2 мотоцикли та 1 багі
– 2 човни
– 8 розвідувальних БпЛА типу «Zala», «Supercam» та «Орлан-10»
– 1 «Starlink»
– 1 трансформатор
– 1 засіб РЕБ
– 1 камера відеоспостереження
– 7 антен управління БпЛА
– 3 антени звʼязку.
Зруйновано:
– 40 укриттів/бліндажів
– 3 спостережні пункти
– 3 місця зберігання боєприпасів
– 1 вогневу позицію.
За даними Генштабу ЗСУ, минулої доби втрати російських загарбників становили 1300 осіб. Також українські воїни знешкодили 11 танків, 23 бойових броньованих машини, 75 артилерійських систем, дві РСЗВ, один засіб ППО, 198 БпЛА оперативно-тактичного рівня, одну ракету, 134 автомобілі та дві одиниці спеціальної техніки окупантів.
Інформація – одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter, а також на наш канал в Telegram. Разом до Перемоги!