На підприємстві «Укроборонпрому» опанували ремонт мобільних ЗРК «Тор»: подробиці

-

Читайте также

Як мотопіхота в районі ООС тренувалася знищувати ворожі танки. ФОТОРЕПОРТАЖ

На одному із найбільш танконебезпечних напрямків в районі проведення Операції Об'єднаних Сил протитанкові мотопіхотні бригади відпрацювали свої дії під...

Беларусь и РФ на пороге нефтяной войны: аналитик объяснил причины

Беларусь и Российская Федерация подошли к порогу очередной нефтяной войны. Причина в 3,5 млрд российских рублей ($46,52 млн), которые...

Як на кораблях ВМС ЗСУ відпрацьовують заходи з підвищення рівня бойової готовності. ФОТО

У ВМС ЗСУ тривають планові заходи першого тижня підготовки в новому навчальному році. Особлива увага прикута до проведення практичних...

Державне підприємство «Львівський радіоремонтний завод, в 2020 році успішно опанувало ремонт за технічним станом і перейшло до планових ремонтів мобільних зенітних ракетних комплексів малої дальності 9К330 «Тор», повідомили в «Укроборонпромі».

За словами представників ЛРРЗ, виконання такого складного замовлення для їхнього невеликого підприємства – дуже відповідальне завдання. Його вдалося виконати завдяки наполегливій праці фахівців заводу. Суттєву допомогу львів’янам надали колеги по Концерну: державні підприємства «Генератор», «Оризон-Навігація», «НДІ «ШТОРМ» і «Балаклійський ремонтний завод».

Випробування відремонтованих комплексів на полігоні, розташованому в Херсонської області, довели належну якість робіт, які виконали фахівці підприємства, та високу ефективність бойових машин. У 2021 році львівське підприємство планує продовжувати ремонт за технічним станом зенітних ракетних комплексів «Тор».

9К330 – компактна функціонально завершена і технічно досконала тактична одиниця. Ця бойова машина є важливою ланкою протиповітряної оборони України. Ймовірність враження літака однією ракетою з «Тор» наближається до 77%, гелікоптера – до 88%, безпілотного літального апарату – до 95%.

Варто зазначити, що в рамках реформування Концерну Львівський радіоремонтний завод має стати частиною галузевого холдингу «Радарні системи». До цього об’єднання також увійде низка підприємств, діяльність яких наразі координує управління радіолокації, радіозв’язку та спеціального приладобудування Укроборонпрому.

Як повідомляла група «ІС», завод «Укроборонпрому» розпочав серійне виробництво надпотужних набоїв.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Российский «Газпром» переживает множество серьезных проблем, — СМИ

Еще несколько лет назад никто в российской компании "Газпром" не мог предположить, что именно судно-трубоукладчик может стать символом риска...