На підприємства Луганщини замість «мобілізованих» чоловіків «лнр» набирають росіян

-

Читайте также

Очільник Луганської ОВА Сергій Гайдай повідомив про те, що полонених бойовиків «лнр» росіяни не хочуть обмінювати — на численні чоловічі вакансії на промислових підприємствах Луганщини набирають вахтовиків з рф.

Про це він написав у своєму Telegram-каналі.

«У чоловіків – жителів так званої «лнр» – практично немає вибору. Або переховуватися до деокупації, або погодитися піти на загибель», — наголосив Гайдай.

Очільник Луганської ОВА нагадав, що нещодавно повідомлялося про надважку ситуацію на колись провідній шахті «Довжанська-Капітальна», де примусово мобілізували понад 400 чоловіків і набрали на їх місця жінок та пенсіонерів.

Під тінь «большого брата» потрапив і славнозвісний металургійний комбінат в Алчевську. Примусова мобілізація торкнулась навіть тих, в кого була бронь.

«Тобто неважливо, чи зможе працювати виробництво у майбутньому без цих спеціалістів, головніше – виконати план військкомату. Чоловіки, які ще залишаються в місті, розуміють, що влаштуватися на АМК – це одразу за першою зарплатою отримати повістку. Тому й не йдуть», — наголосив Гайдай.

Група ІС повідомляла про те, що рашисти брешуть про ситуацію у Високопіллі.

Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

Свежее

Мікрорайон російського міста затопило фекаліями. ФОТО

Мікрорайон "Победа" у місті Чита в російській федерації затопило екскрементами. Місцеві мешканці скаржаться, що це триває вже другий день...